5 powodów dlaczego warto dołączyć do zespołu lektorów w Easy English

Jesteś studentem, właśnie ukończyłeś studia lub chcesz zmienić dotychczasową pracę w szkole i nie wiesz dlaczego warto wybrać nas ? Spieszymy z pomocą i przedstawiamy 5 powodów, dla których warto dołączyć do zespołu lektorów w Easy English.

  1. Po pierwsze, każdy z naszych lektorów otrzymuje pakiet systematycznych szkoleń. Dzięki temu nauczyciel jest metodycznie przygotowany do pracy z dziećmi i młodzieżą. Szkolenia dla lektorów językowych, które oferujemy, pokazują jak ciekawie i skutecznie przeprowadzać zajęcia oraz nadążać za nowinkami technologicznymi. To przede wszystkim podnoszenie  kwalifikacji zawodowych lektora i rozwój osobisty.
  2. Po drugie – oferujemy lektorom elastyczny grafik zajęć. Nieważne czy szukasz dodatkowej pracy, czy chcesz by praca u nas była Twoim głównym źródłem dochodu. Dbamy o to, aby grafik zajęć naszych lektorów był odpowiednio dopasowany do ich indywidualnych potrzeb. Jeśli też cenisz te aspekty koniecznie dołącz do naszego zespołu.
  3. Kolejnym powodem jest niesamowita atmosfera. Nasz zespół lektorów jednogłośnie stwierdza, że dobra atmosfera w pracy to podstawa. Wsparcie merytoryczne oraz koleżeńskie jest u nas zagwarantowane. Atmosfera w pracy ma duży wpływ na efektywność pracowników. O wiele łatwiej zaangażować się w swoje obowiązki, kiedy podchodzimy do wszystkiego pozytywnie. Otwarta komunikacja i przestrzeń do rozmowy to nas z pewnością wyróżnia.
  4. Ważnym aspektem jest również praca z dziećmi, które chcą się uczyć. Nasi uczniowie to super dzieciaki! Są nastwione na rozwój i chłoną przekazywaną wiedzę jak gąbka.
  5. Ostatnim powodem są zarobki. Nasza szkoła oferuje swoim lektorom konkurencyjne wynagrodzenie i rożne formy zatrudnienia. Zobacz ile możesz zarobić jako lektor.

Tylko jeden krok dzieli Cię od dołączenia do grona naszych lektorów. Postaw na swój rozwój i dołącz do nas już dzisiaj. Praca w Easy English to nie tylko zawód, to również możliwość ciągłego rozwoju, podnoszenia swoich kwalifikacji, wzbogacanie się o nowe doświadczania, a także zawieranie ciekawych znajomości. Z nami zapomnisz co to nuda! Sprawdź sam – aplikuj już dziś!