Jak wygląda praca lektora języka angielskiego w Easy English?

Z pewnością kojarzycie  nas między innymi z Facebooka, Instagrama czy z opowieści znajomych, którzy wspólnie z nami tworzą zgrany team uczeń – nauczyciel, pracodawca -pracownik. Na wyżej wymienionych platformach udostępniamy różnego rodzaju materiały tj. filmiki, zdjęcia. Pokazujemy na nich naszą codzienność i to jak przez zabawę można skutecznie nauczać.

A jak przedstawia się to od środka? Jak wygląda praca lektora języka angielskiego w naszej szkole?

Praca lektora zaczyna się po południu, prowadzimy zajęcia dodatkowe języka angielskiego dla dzieci, młodzieży oraz dorosłych. Większość stanowią zajęcia grupowe, jak również realizujemy zajęcia indywidualne.

Zobacz opinie naszych nauczycieli.

Praca lektora krok po kroku.

Na starcie nauczyciel otrzymuje szereg szkoleń, które mają na celu przygotować go rzeczowo do pracy z uczniami. Stawiamy tu na innowacyjność, więc poza kwestiami metodycznymi, wdrażamy nowinki technologiczne – sprzęty, gry i zabawy. Ma być ciekawie i skutecznie, to z pewnością jest naszym mottem.

Kolejnym krokiem jest praca nowo przyjętego nauczyciela pod czujnym i jednocześnie opiekuńczym okiem metodyka. W tym czasie lektor nabywa nowych kompetencji i zaczyna czuć się pewnie przed przeprowadzeniem swoich pierwszych zajęć.

Następnie nowo zatrudniona osoba otrzymuje swoje grupy i wspólnie ułożony grafik zajęć.

Po procesie wdrożeniowo – adaptacyjnym lektor czuje się na tyle pewnie i komfortowo, że pierwsze zajęcia to dla niego „piece of cake” 😉

Sprawdź 5 powodów dla których warto pracować w naszej szkole.

Codzienność lektora języka angielskiego w naszej szkole.

Codzienne zajęcia lektora to przede wszystkim przerabianie podstawy programowej przy wykorzystaniu podręczników, praca z tablicą interaktywną, flashcardsami, tabletami, a nawet planszówkami. Systematycznie testujemy też wiedzę naszych uczniów podczas testów i kartkówek. Poza stałą opieką metodyka mamy również zgrany zespół pozostałych pracowników Easy English, którzy zawsze służą pomocną dłonią.

Jak widać praca z nami to czysta przyjemność. Jesteśmy otwarci, pomocni i gotowi do dialogu. Nie ma dla nas rzeczy niemożliwych. Jeśli chcesz poczuć się bezpiecznie, komfortowo i nauczać innowacyjnie – przyjdź i przekonaj się na własnej skórze.