„Poznaj historię naszej lektorki Kasi”

Chcemy przedstawić Wam po krótce historię naszej lektorki Kasi. Kasia swoją przygodę z Easy English zaczęła niespełna 3 lata temu. Pracę w naszej szkole przyjęła będąc jeszcze na studiach filologicznych. Dzisiaj jest w pełni świadomym i skutecznym nauczycielem, lubiącym pracę z dziećmi.

Od czego się zaczęło? Kasia przeglądając lokalne ogłoszenia o pracę natknęła się na pozycję „nauczyciel angielskiego poszukiwany”, postanowiła aplikować, przeszła etap rekrutacji, szkoleń i jest z nami do dziś.

Zapytaliśmy Kasię, jakie wrażenia wywarł na niej cały proces rekrutacji – od momentu wysłania Cv do przeprowadzenia pierwszych zajęć.

„ Jeśli miałabym podsumować, proces rekrutacyjny i czas szkoleniowy okazał się bardzo w porządku. Początkowo zjadały mnie nerwy, ponieważ jako młoda osoba, nadal ucząca się, nie miałam zbyt wielu okazji uczestniczyć w rozmowach kwalifikacyjnych. Ku mojemu zaskoczeniu panowała przyjazna atmosfera i stres mnie całkowicie opuścił. Po otrzymaniu informacji, że spełniam wszystkie wymogi formalne i jak i osobowościowe zostałam zaproszona na szkolenie.  Podczas szkolenia dostałam pakiet ciekawych informacji i rzeczowych wskazówek jak dobrze przeprowadzić lekcje. Poznałam również nowe technologie, których używa szkoła. Wszystko to okazało się bardzo pomocne w późniejszej pracy. Jeśli miałam jakiekolwiek wątpliwości, szłam prosto do metodyka szkolnego i zawsze otrzymywałam wsparcie. Więc cały ten proces wspominam bardzo dobrze, cieszę się, że zrobiłam pierwszy krok, bo ten jak wiadomo bywa najtrudniejszy. Jeśli miałabym dać komuś radę, jak pracuje się w Easy English i czy warto aplikować – to zdecydowanie polecam. Poza świetnym przygotowaniem merytorycznym, elastycznym podejściem do wielu kwestii i miłą atmosfera, jest przede wszystkim satysfakcja z postępów, jakie robią moi uczniowie. Nie wahaj się, zrób pierwszy krok, a reszta ułoży się zgodnie z Twoimi oczekiwaniami.”

Kasia jako nasz wieloletni pracownik, buduje team Easy English. Wiemy, że zadowolony pracownik, to dobrze prosperująca szkoła. Samopoczucie, metodyczne przygotowanie, a także nastawienie pracodawcy znacząco wpływają na efektywność pracy. Jesteśmy pracodawcą przyjaznym, otwartym na dialog. Cenimy rzetelnych nauczycieli i nie boimy się inwestować w ich rozwój.

Jeśli chcesz się o tym przekonać i sprawdzić czy słowa Kasi mają odzwierciedlenie w rzeczywistości, wyślij do nas swoją aplikację. Proces rekrutacyjny z nami to czysta przyjemność. Rozmowy rekrutacyjne przeprowadzane są zawsze przyjaznej atmosferze, stres możemy zostawić za drzwiami 😊 ale o tym trzeba przekonać się osobiście.