Poznaj centrum językowe Easy English

Mówią, że u nas jest fajnie.

Easy English to nowoczesne centrum edukacyjne dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Zostało stworzone w 2013 roku, przez Paulę, która po przeszło 10 latach nauki i pracy w Wielkiej Brytanii wróciła do kraju.

Nasi nauczyciele to sprawdzona i wykwalifikowana kadra. Grupa młodych, utalentowanych, wykształconych i energicznych pasjonatek języków obcych, które na bieżąco podnoszą swoje kwalifikacje. Uczymy według pozytywnej dyscypliny. Uczymy tak, aby nauczyć. Dla nas innowacyjność to wyjście naprzeciw potrzebom dzisiejszej edukacji dzieci, młodzieży i dorosłych.

Istniejemy dzięki Wam i dla Was jesteśmy.

ciekawe zajęcia językowe w Sochaczewie
zespół lektorów easy english

Dlaczego warto wybrać Easy English?

  • Nasza szkoła jest spełnieniem marzeń o nowoczesnym nauczaniu.
  • Słuchacze Easy English nie nudzą się na zajęciach.
  • Korzystają z nowoczesnych technologii i programów takich jak tablety, tablice interaktywne, czy gry planszowe.
  • Naszym nadrzędnym celem jest komunikacja.

Nasza placówka, w której organizujemy zajęcia

Pozytywni i doświadczeni lektorzy

Paulina Walendukanis

Język Angielski

Osoba, której naszym dotychczasowym uczniom nie trzeba przedstawiać, a tym, co jej jeszcze nie znają przedstawiamy – nasza szefowa, fundament, podpora.

Anna Kotarski

Native speaker

Ann to nasza koleżanka, rodowita Amerykanka pochodząca z Chicago. Dzieci ją bardzo lubią, szybko potrafi skrócić dystans i nawiązać relacje.

Oksana Kovtynouk

Język Angielski

Oksana jest miła, szczera, aktywna. Pracowała w szkole podstawowej przez 10 lat, zawsze szuka nowych, atrakcyjnych sposobów na prowadzenie zajęć. Jej lekcje nigdy nie są nudne.

Karolina Fergińska

Język Hiszpański

Karolina uczy hiszpańskiego. Ukończyła filologię hiszpańską na Uniwersytecie SWPS w Warszawie. Następnie tłumaczenia audiowizualne na tej samej uczelni.

Katarzyna Szymaniak

Język Angielski

Nauka języka angielskiego towarzyszyła jej od dzieciństwa. Jego znajomość zawsze postrzegała, jako przepustkę do spotkania nowych ludzi i miejsc, poznania innych kultur.

Weronika Orlińska

Język Angielski

Weronika jest Absolwentką Uniwersytetu Warszawskiego na kierunku: językoznawstwo. Pracę na stanowisku nauczyciela języka angielskiego rozpoczęła w 2009 roku.

Alicja Szustecka

Język Angielski

Alicja Szustecka – Ukończyła filologię angielską o specjalności glottodydaktyka na PWSZ w Płocku. Po studiach dziennych, rozpoczęła studia zaoczne również o tym samym kierunku i specjalności w Lingwistycznej Szkole Wyższej w Warszawie.

Karolina Ledzion

Office Manager

Karolina nasza wizytówka. Wchodząc do szkoły od razu ma się ochotę do niej uśmiechnąć. Zajmuje się wieloma ważnymi kwestiami. To właśnie jej ciepły głos często słyszycie w słuchawce.

Agnieszka Wiśniewska

Język Angielski

Ma 16 lat doświadczenia w zawodzie nauczyciela języka angielskiego. Oprócz języka angielskiego interesuję się podróżami,  jej najdłuższą a zarazem najwspanialszą była wyprawa do Stanów Zjednoczonych.