Poznaj centrum językowe Easy English

Mówią, że u nas jest fajnie.

Easy English to nowoczesne centrum edukacyjne dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Zostało stworzone w 2013 roku, przez Paulę, która po przeszło 10 latach nauki i pracy w Wielkiej Brytanii wróciła do kraju.

Nasi nauczyciele to sprawdzona i wykwalifikowana kadra. Grupa młodych, utalentowanych, wykształconych i energicznych pasjonatek języków obcych, które na bieżąco podnoszą swoje kwalifikacje. Uczymy według pozytywnej dyscypliny. Uczymy tak, aby nauczyć. Dla nas innowacyjność to wyjście naprzeciw potrzebom dzisiejszej edukacji dzieci, młodzieży i dorosłych.

Istniejemy dzięki Wam i dla Was jesteśmy.

ciekawe zajęcia językowe w Sochaczewie
zespół lektorów easy english

Dlaczego warto wybrać Easy English?

  • Nasza szkoła jest spełnieniem marzeń o nowoczesnym nauczaniu.
  • Słuchacze Easy English nie nudzą się na zajęciach.
  • Korzystają z nowoczesnych technologii i programów takich jak tablety, tablice interaktywne, czy gry planszowe.
  • Naszym nadrzędnym celem jest komunikacja.

Nasza placówka, w której organizujemy zajęcia

Pozytywni i doświadczeni lektorzy

Paulina Walendukanis

Język Angielski

Osoba, której naszym dotychczasowym uczniom nie trzeba przedstawiać, a tym, co jej jeszcze nie znają przedstawiamy – nasza szefowa, fundament, podpora.

Oksana Kovtynouk

Język Angielski

Oksana jest miła, szczera, aktywna. Pracowała w szkole podstawowej przez 10 lat, zawsze szuka nowych, atrakcyjnych sposobów na prowadzenie zajęć. Jej lekcje nigdy nie są nudne.

Katarzyna Szymaniak

Język Angielski

Nauka języka angielskiego towarzyszyła jej od dzieciństwa. Jego znajomość zawsze postrzegała, jako przepustkę do spotkania nowych ludzi i miejsc, poznania innych kultur.

Agnieszka Wiśniewska

Język Angielski

Ma 16 lat doświadczenia w zawodzie nauczyciela języka angielskiego. Oprócz języka angielskiego interesuję się podróżami,  jej najdłuższą a zarazem najwspanialszą była wyprawa do Stanów Zjednoczonych.