Kursy językowe

Skorzystaj z atrakcyjnej oferty na zajęcia językowe z doświadczonymi lektorami. Oferujemy nowoczesne metody nauczania, które korzystnie wpływają na chęć do nauki!

zabawa na zajeciach

Angielski dla dzieci (3-6 lat)

Naszym celem jest zaprzyjaźnienie dzieci z językiem, oswojenie z nim, zapoznanie z dźwiękami, literkami i elementami kultury, co ma znaczący wpływ na późniejszą edukację dziecka.
ZOBACZ
gra na zajeciach angielskiego

Angielski dla dzieci (6-10 lat)

Kursy stworzone w oparciu o programy MM Publications, zawierają 20% więcej treści niż zakłada podstawa programowa w szkołach. Zajęcia prowadzone są w formie interesujących gier i zabaw.
ZOBACZ
zajecia dla mlodziezy

Angielski dla nastolatków

Kurs dla nastolatków został tak dobrany i skonstruowany żeby sprostać oczekiwaniom wieku dojrzewania i pozwolić młodzieży rozwinąć swoje zainteresowania.
ZOBACZ
gra w scrabble

Angielski dla dorosłych

Języka #1 na świecie nie trzeba nikomu przedstawiać, każdy z nas dorosłych wie jak ważna w dzisiejszych czasach jest umiejętność porozumiewania się po angielsku i co dzięki niej można zyskać.
ZOBACZ
zajecia z angielskiego

Niemiecki

W dzisiejszych czasach posługiwanie się wieloma językami nikogo już nie dziwi, im więcej języków znasz, tym więcej pojawia się możliwości. Niemiecki jest językiem bardzo powszechny, szczególnie w Europie.
ZOBACZ
angielski dla dzieci

Hiszpański

Hiszpański to drugi najpopularniejszy język świata, oficjalnie używany w 20 krajach. Język flamenco i gorącej fiesty – marzy Ci się porozumiewanie w tym języku, nic prostszego zapisz się na nasz kurs od podstaw.
ZOBACZ
oferta dla firm

Oferta dla firm

Zadbaj o swoich pracowników i daj im możliwość podnoszenia kwalifikacji, motywuj do działania. Nie bez powodu nauka języków obcych jest najbardziej pożądanym przez pracowników benefitem.
ZOBACZ
zajecia z angielskiego easy english

Egzaminy

Kursy egzaminacyjne to specjalna oferta Easy English. Ich zadaniem jest przygotowanie słuchaczy do egzaminu z języka obcego, zapoznanie z typowymi zadaniami i strategiami. Przygotowanie do części pisemnej oraz ustnej.
ZOBACZ