Angielski dla dorosłych

Władaj angielskim biznesowym
gra w scrabble

Języka #1 na świecie nie trzeba nikomu przedstawiać, każdy z nas dorosłych wie jak ważna w dzisiejszych czasach jest umiejętność porozumiewania się po angielsku i co dzięki niej można zyskać. Celem naszych kursów jest pomóc Ci i sprawnie przeprowadzić cię przez proces nauki.

Jak wygląda kurs?

Zanim dołączysz do kursu, poprosimy Cię o zrobienie testu poziomującego, który pozwoli nam dopasować cię do odpowiedniej grupy zaawansowania, czasem poprosimy cię również o krótka rozmowę w języku obcym żeby dokładniej zweryfikować poziom. Możesz dołączyć w dowolnym momencie roku pod warunkiem, że mamy miejsce. Potem zaprośmy cię na lekcje próbna.

Przyjdziesz zobaczysz czy kurs i grupa spełnia twoje oczekiwania. Będziesz pracował różnymi metodami. Zajęcia są ciekawe i różnorodne. Podstawa kursu jest podręcznik, który będzie dla Ciebie bazą, będziesz musiał odrabiać prace domowa i uczyć się na bieżąco.

Grupy dorosłych spotykają się wieczorami i obywają się:

  • Kursy dla poczatkujących 2×60 min w tygodniu
  • Kursy dla zawansowanych 1×90 min w tygodniu

8 powodów, dla których powinieneś już dziś zapisać się na kurs dla dorosłych

  • Pracujemy nowoczesnymi metodami
  • Kameralne grupy gwarantują indywidualne podejście
  • Nieustannie monitorujemy twoje postępy
  • Stawiamy na komunikacje – masz mówić
  • Znajdziesz lepszą pracę, zdobędziesz awans
  • Rozwiniesz skrzydła, zrobisz cos dla siebie
  • Poznasz nowych ludzi
  • Jeśli boisz się podróżować, opuści cię strach

Jeżeli chcesz postawić na efektywną naukę, nie szukasz rozwiązań na chwilę, skontaktuj się z nami.

Dlaczego warto uczyć się z nami?

Miła i przyjazna atmosfera sprawi, że z chęcią będziesz przychodził na nasze zajęcia. Nowoczesne metody nauczania i technologia sprawią, że czas zajęć minie ci bardzo szybko. Pracując solidnie zdobędziesz podstawy języka. Angielski to język międzynarodowy, który otwiera wiele drzwi nie tylko na polu zawodowym, ale także prywatnym. Dzięki znajomości angielskiego nie tylko poradzisz sobie w wielu niecodziennych sytuacjach, ale także nawiążesz cenne kontakty towarzyskie, zyskasz możliwość swobodnego podróżowania oraz podniesiesz swoje kwalifikacje zawodowe, stając się cennym nabytkiem dla nowych pracodawców oraz godnym awansu pracownikiem w Twojej dotychczasowej firmie.”

Pracujemy w małych maksymalnie 5 osobowych grupach, co gwarantuje indywidualne podejście. Nasi nauczyciele to grupa młodych bardzo ambitnych i zaangażowanych osób- z dobrym i pozytywnym podejściem.

Będziemy monitorować twoje postępy i powiemy Ci o nich. Naszym nadrzędnym celem jest komunikacja. Chcemy byś był samodzielnym użytkownikiem języka.

Już we wrześniu przenosimy się do nowego nowoczesnego budynku przy 15 tego Sierpnia, w którym bez problemu zaparkujesz, napijesz się kawy i poczujesz się po prostu dobrze.

★★★★★Z przyjemnością chciałbym zarekomendować szkołę językową Easy English. Prowadząca Pani Paula jest bardzo sympatyczną i zaangażowaną w swoją pracę osobą. Zajęcia języka angielskiego prowadzone są na bardzo wysokim poziomie. Pełen profesjonalizm! ????- Opinia Damian Ch.

od 32zł za zajęcia

Grupy do 5 osób
Wybierz ilość zajęć w tygodniu i czas
Bezpłatna lekcja próbna
Certifikat ukończenia

★★★★★ 5/5 średnia ocena zajęć w Easy English

Doświadczeni lektorzy
Paulina Walendukanis założycielka szkoły językowej easy english w Sochaczewie
Zapisz się na zajęcia w Easy English w Sochaczewie