Angielski dla dzieci (6-10 lat)

Twoje dziecko będzie z chęcią przychodzić na zajęcia
gra na zajeciach angielskiego

Kursy stworzone w oparciu o programy MM Publications, zawierają 20% więcej treści niż zakłada podstawa programowa w szkołach. Zajęcia prowadzone są w formie interesujących gier i zabaw. Sprawdzony program nauczania gwarantuje spójny rozwój twojego dziecka, aż do klasy 8 szkoły podstawowej.

Jak wygląda kurs?

Praca w małych 5 osobowych grupach zapewnia dostosowanie kursu do zainteresowań grupy z uwzględnieniem indywidualnych potrzeb każdego ucznia. Nauczyciele z kolei mają możliwość stałego monitorowania postępów i motywowania słuchaczy.

Kursy dla dzieci mają różną częstotliwość i zależą od wieku dziecka np. klasa 1 ma zajęcia raz w tyg. 45 min, klasa 2 też raz w tyg, ale 60 min, a trzecia klasa już 2 razy w tyg, bo tego wymaga program.

5 powodów, dla których powinieneś zapisać dziecko na nasz kurs

 • Pracujemy nowocześnie – u nas jest inaczej niż w szkole. Gry, technologia, nowoczesne metody zaangażują Twoje dziecko i sprawią, że będzie z chęcią przychodzić na zajęcia. Treści zawarte w podręczniku kształtują otwartą postawę, według CLIL, czyli zintegrowanego nauczana. Na zajęciach poruszamy zagadnienia związane z matematyką, geografią czy przyrodą. Rozwijamy wielokierunkowo.
 • Nauczamy w grupach 5 osobowych, dzięki czemu doskonale znamy naszych uczniów, ich słabe i mocne strony i dostosowujemy program zajęć do indywidualnych potrzeb i możliwości słuchaczy.
 • Nieustanie monitorujemy postępy twojego dziecka, zależy nam na jego rozwoju. Jesteśmy w stałym kontakcie z rodzicami. Dzięki dostępowi do dziennika elektronicznego, możecie na bieżąco śledzić postępy swoich dzieci. Relacje z testów kontrolnych, certyfikaty, które podsumowują każdy semestr pozwolą upewnić się, że Twoje dziecko idzie do przodu. Skorzystasz z pomocy metodyka, jeśli uznasz ze jej potrzebujesz.
 • Twoje dziecko podniesie swoją samoocenę, rozwinie dodatkowe umiejętności, będzie pewniejsze siebie, samodzielne i systematyczne, co zaowocuje również lepszymi wynikami w szkole.
 • Budujemy przyszłość twojego dziecka. W dzisiejszych czasach nie można nie znać angielskiego, #1 język komunikacji na świecie. Dzięki zaangażowaniu profesjonalnych lektorów oraz nowoczesnych metod nauczania, pomożemy naszym słuchaczom osiągnąć sukces na dalszych etapach edukacji oraz w dorosłym życiu.

Dlaczego warto uczyć się z nami?

Przyjazna atmosfera i małe grupy powodują, że dzieci pracują chętniej, czują się docenione, przez co wzrasta ich samoocena. Nowoczesne technologie, tablety, tablice interaktywne wychodzą naprzeciw oczekiwaniom młodego pokolenia, które urodziło się w erze smartfonów, touchpadów, globalizacji i potrzebuje zupełnie innych metod nauki niż oferuje szkoła państwowa.

Bardzo ważna jest dla nas relacja z rodzicami i z dziećmi. Staramy się żeby dzieci czuły się u nas dobrze. Dobra relacja i przyjazna atmosfera są kluczem do sukcesu, Twoje dziecko jest dla nas ważne, nie jest jednym z tysięcy dzieci zagubionych w systemie.

Dzięki naszym kursom Twoje dziecko będzie w stanie:

 • Rozumieć proste wyrażenia komunikacyjne, polecenia nauczyciela, wykona proste prośby.
 • Brać aktywny udział w prostej rozmowie. Zrozumie i zbuduje proste zdania.
 • Rozmawiać o zdolnościach przy użyciu czasownika can/can’t
 • Mówić tym, co ma, a czego nie, używając have i haven’t
 • Płynnie czytać
 • Zamówić sobie cos do picia na wakacjach
 • Opisać codzienne czynności z użyciem Present Simple i te, które dzieją się w tym momencie, z użyciem Present Continuous
 • Użyć was/were w rozmowie o przeszłości
 • Opisać wygląd człowieka
 • Zapytać i powiedzieć, która jest godzina
 • Wskazać kierunek i zapytać o drogę

★★★★★Easy English to dobra szkoła zarówno dla dorosłych i dzieci. Moi synowie 5 i 7 latek znajdują w niej każdy coś innego dla siebie. Młodszy naukę j. angielskiego przez dobrą zabawę dzięki tablicy interaktywnej, gry i zabawy. Starszy uczy się słownictwa, które jest uzupełnieniem nauki szkolnej , a także zaczyna mówić pełnymi zdaniami po angielsku. Sama używam języka w pracy. Dzięki zajęcia z Paulina Bryła używanie czasów w j. ang wreszcie jest dla mnie jasne i proste. Dogodne godziny i dni zajęć to także plus. Dla mnie mega atutem jest miejsce szkoły, poza miastem z dobrym dojazdem. Polecam. My zajęcia na nowy rok szkoły już zarezerwowaliśmy ! – Opinia Agnieszka K.

od 32zł za zajęcia

Grupy do 5 osób
Wybierz ilość zajęć w tygodniu i czas
Bezpłatna lekcja próbna
Certifikat ukończenia

★★★★★ 5/5 średnia ocena zajęć w Easy English

Doświadczeni lektorzy
kot maskotka easy english
Zapisz dziecko na zajęcia w Easy English w Sochaczewie