Hiszpanski

Poznaj drugi najpopularniejszy język na świecie
angielski dla dzieci

Hiszpański to drugi najpopularniejszy język świata, oficjalnie używany w 20 krajach. Język flamenco i gorącej fiesty – marzy Ci się porozumiewanie w tym języku, nic prostszego zapisz się na nasz kurs od podstaw.

Szczególnej uwadze polecamy nasze kursy od podstaw, organizujemy kursy dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Kursy dla sympatyków Hiszpanii, to dobry wybór dla każdego, kto chce poznać język, kulturę i obyczaje tego kraju. Podczas kursu nauczysz się podstaw języka oraz poznasz kulturę wielu państw hiszpańskojęzycznych.

Jeśli natomiast znasz już język hiszpański i interesuje Cię bardziej zaawansowany kurs, poprosimy Cię o napisane testu poziomującego, po którym będziemy mogli zaproponować Ci grupę i kurs na odpowiednim poziomie.

Jak wygląda kurs?

Praca w małych 5 osobowych grupach zapewnia dostosowanie kursu do zainteresowań grupy z uwzględnieniem indywidualnych potrzeb każdego ucznia. Nauczyciele z kolei mają możliwość stałego monitorowania postępów i motywowania słuchaczy.

Bazą kursu będzie podręcznik, który pomoże ci zbudować porządny fundament języka. Intensywność kursu zależy od wieku kursanta i stopnia zaawansowania, najlepiej skontaktować się z sekretariatem szkoły, który dokładniej o tym opowie.

Dlaczego warto uczyć się z nami?

Miła i przyjazna atmosfera sprawi, że z chęcią będziesz przychodził/a na nasze zajęcia. Nowoczesne metody nauczania i technologia sprawią, że czas zajęć minie ci bardzo szybko. Pracując solidnie zdobędziesz podstawy języka. Z hiszpańskim podbijesz świat i zdecydowanie wyróżnisz się na ryku pracy.

Pracujemy w małych maksymalnie 5 osobowych grupach, co gwarantuje indywidualne podejście. Nasi nauczyciele to grupa młodych bardzo ambitnych i zaangażowanych osób,- z dobrym i pozytywnym podejściem.

Będziemy monitorować twoje postępy i powiemy Ci o nich. Naszym nadrzędnym celem jest komunikacja. Chcemy, abyś był samodzielnym użytkownikiem języka.

8 powodów, dla których powinieneś już dziś zapisać Siebie lub swoje dziecko na kurs Hiszpańskiego

  • Pracujemy nowoczesnymi metodami
  • Kameralne grupy gwarantują indywidualne podejście
  • Nieustannie monitorujemy twoje postępy
  • Stawiamy na komunikacje – masz mówić
  • Znajdziesz lepszą pracę, zdobędziesz awans
  • Rozwiniesz skrzydła, zrobisz cos dla siebie, zainwestujesz w rozwój swojego dziecka
  • Poznasz nowych ludzi
  • Jeśli boisz się podróżować opuści cię strach

★★★★★Paula zawsze przygotowuję na zajęcie materiały które są w 100% przydatne. Swoją wiedzę przekazuje w sposób tak ciekawy i przystępny dla ucznia, że prawie cały zakres materiałów można przyswoić na zajęciach –  Opinia Justyna J.

od 32zł za zajęcia

Grupy do 5 osób
Wybierz ilość zajęć w tygodniu i czas
Bezpłatna lekcja próbna
Certifikat ukończenia

★★★★★ 5/5 średnia ocena zajęć w Easy English

Doświadczeni lektorzy
kot maskotka easy english
Zapisz siebie lub swoje dziecko na zajęcia w Easy English w Sochaczewie