Kursy Egzaminacyjne

Twoje dziecko będzie traktować naukę Angielskiego naturalnie
zajecia z angielskiego easy english

Kursy egzaminacyjne to specjalna oferta Easy English. Ich zadaniem jest przygotowanie słuchaczy do egzaminu z języka obcego, zapoznanie z typowymi zadaniami i strategiami. Przygotowanie do części pisemnej oraz ustnej.

Nasze kursy przygotowawcze przygotują Cię do:

 • Egzaminu Ósmoklasisty
 • Matury
 • FCE
 • CAE
 • IELTS

Jak wygląda kurs?

Intensywność kursu zależy od Twoich umiejętności językowych. Zanim zaczniesz kurs poprosimy Cię o napisanie testu poziomującego oraz zaprosimy na krótką rozmowę. Ich celem jest jak najdokładniejsza ocena Twojego poziomu znajomości języka.

Następnie, zaprośmy Cię na lekcję próbną. Przyjdziesz i sam zobaczysz, czy kurs i grupa spełnia Twoje oczekiwania. Będziesz pracować różnymi metodami, dostosowanymi do poziomu grupy.

Zajęcia są ciekawe i różnorodne, prowadzone przez wykwalifikowaną kadrę. Podstawą kursu jest podręcznik, który będzie dla Ciebie bazą. Będziesz dostawać zadania i prace domowe, które zmobilizują Cię, by uczyć się na bieżąco.

Gwarancją dobrze zdanego egzaminu jest w dużej mierze intensywność kursu. Im więcej języka obcego w Twoim życiu, tym większa szansa, że egzamin zdasz celująco. Proponujemy Ci zajęcia w systemie 2×75 minut lub raz 120min w kameralnych, 5-osobowych grupach.

Dlaczego warto uczyć się z nami?

Małe dzieci potrzebują rutyny, ale nie znoszą nudy. Dlatego każde zajęcia są inne, ale odbywają się według tego samego planu:

Miła i przyjazna atmosfera sprawi, że z chęcią będziesz przychodzić na nasze zajęcia. Nowoczesne metody nauczania i technologia sprawią, że czas zajęć minie Ci bardzo szybko. Pracując solidnie zdasz egzamin bez problemu.

Pracujemy w małych maksymalnie 5-osobowych grupach, co gwarantuje indywidualne podejście. Nasi nauczyciele to grupa młodych bardzo ambitnych i zaangażowanych osób- z dobrym i pozytywnym podejściem.

Będziemy monitorować twoje postępy i powiemy Ci o nich. Naszym nadrzędnym celem jest komunikacja. Chcemy byś był samodzielnym użytkownikiem języka.

Różnorodności aktywności i atrakcyjność materiałów, jakie proponujemy najmłodszym uczestnikom naszych zajęć, to nasza droga do sukcesu.

7 powodów, dla których powinieneś już dziś zapisać się na kurs przygotowawczy

 • Pracujemy nowoczesnymi metodami
 • Kameralne grupy gwarantują indywidualne podejście
 • Nieustannie monitorujemy Twoje postępy
 • Stawiamy na komunikację – zawsze otrzymasz feedback i wsparcie
 • Rozwiniesz skrzydła, zrobisz coś dla siebie
 • Poznasz nowych ludzi
 • Będziesz pewny, że przygotowałeś się do egzaminu

Easy English posiada status Centrum Przygotowującego do egzaminów Cambridge English Qualifications i jest partnerem Autoryzowanego Centrum Egzaminacyjnego Cambridge English PL277.

★★★★★Profesjonalizm, zaangażowanie i pasja. Dzieci chętnie uczęszczają na lekcje, uczą się przez zabawę i technologie multimedialne. Efekty widoczne – bogate słownictwo, umiejętność czytania i poprawnego wysławiania się. Dobra lokalizacja, elastyczny grafik.
Polecam szkołę i lektorów. – Opinia Katarzyna S.

od 32zł za zajęcia

Grupy do 5 osób
Wybierz ilość zajęć w tygodniu i czas
Bezpłatna lekcja próbna
Certifikat ukończenia

★★★★★ 5/5 średnia ocena zajęć w Easy English

Doświadczeni lektorzy
kot maskotka easy english
Zapisz dziecko na zajęcia w Easy English w Sochaczewie