Niemiecki

Poznaj jeden z najpopularniejszych języków w Europie
zajecia z angielskiego

W dzisiejszych czasach posługiwanie się wieloma językami nikogo już nie dziwi, im więcej języków znasz, tym więcej pojawia się możliwości. Dlaczego zatem warto inwestować w niemiecki? Niemiecki jest językiem bardzo powszechny, szczególnie w Europie, jest to z pewnością drugi język nauczany w polskich szkołach. Nie trzeba tłumaczyć że dzięki jego znajomości zwiększysz swoje szanse na rynku pracy i będziesz swobodnie podróżować.

Niemiecki dla Dzieci, Młodzieży i Dorosłych

Prym wśród naszych kursów wiodą kursy dla dzieci, ale w swojej ofercie posiadamy również kursy niemieckiego dla dorosłych.

Kursy prowadzone są w małych 5 osobowych grupach, co zapewnia dostosowanie kursu do zainteresowań grupy z uwzględnieniem indywidualnych potrzeb każdego ucznia. Nauczyciele z kolei mają możliwość stałego monitorowania postępów i motywowania słuchaczy.

Bazą kursu będzie podręcznik, który pomoże ci zbudować solidny fundament języka lub umożliwi kontynuację na odpowiednim poziomie. Intensywność kursu zależy od wieku kursanta i stopnia zaawansowania, najlepiej skontaktować się z sekretariatem szkoły, który dokładniej opowie o kursach.

Dlaczego warto uczyć się z nami?

Przyjazna atmosfera i małe grupy powodują, że zarówno dzieci, jak i dorośli pracują chętniej, czują się docenieni i szanowani, przez co wzrasta ich samoocena. Nowoczesne technologie, tablety, tablice interaktywne wychodzą naprzeciw oczekiwaniom naszych nowoczesnych słuchaczy. Bardzo ważna jest dla nas relacja z rodzicami i z dziećmi. Staramy się żeby dzieci czuły się u nas dobrze. Uczymy według programu pozytywnej dyscypliny. Dobra relacja i przyjazna atmosfera są kluczem do sukcesu, Ty i Twoje dziecko jesteście dla nas ważni.

Pracujemy w małych maksymalnie 5 osobowych grupach, co gwarantuje indywidualne podejście. Nasi nauczyciele to grupa młodych bardzo ambitnych i zaangażowanych osób- z dobrym i pozytywnym podejściem.

Będziemy monitorować twoje postępy i powiemy Ci o nich. Naszym nadrzędnym celem jest komunikacja. Chcemy byś był samodzielnym użytkownikiem języka.

5 powodów, dla których powinieneś zapisać dziecko na nasz kurs

  • Pracujemy nowocześnie – u nas jest inaczej niż w szkole. Gry, technologia, nowoczesne metody zaangażują Twoje dziecko i sprawią, że będzie z chęcią przychodzić na zajęcia. Treści zawarte w podręczniku kształtują otwartą postawę, według CLIL, czyli zintegrowanego nauczana. Na zajęciach poruszamy zagadnienia związane z matematyką, geografią czy przyrodą. Rozwijamy wielokierunkowo.
  • Nauczamy w grupach 5 osobowych, dzięki czemu doskonale znamy naszych uczniów, ich słabe i mocne strony i dostosowujemy program zajęć do indywidualnych potrzeb i możliwości słuchaczy.
  • Nieustanie monitorujemy postępy twojego dziecka, zależy nam na jego rozwoju. Jesteśmy w stałym kontakcie z rodzicami. Dzięki dostępowi do dziennika elektronicznego, możecie na bieżąco śledzić postępy swoich dzieci. Relacje z testów kontrolnych, certyfikaty, które podsumowują każdy semestr, pozwolą upewnić się, że Twoje dziecko idzie do przodu. Skorzystasz z pomocy metodyka, jeśli uznasz ze jej potrzebujesz.
  • Twoje dziecko podniesie swoją samoocenę, rozwinie dodatkowe umiejętności, będzie pewniejsze siebie, samodzielne i systematyczne, co zaowocuje również lepszymi wynikami w szkole.
  • Budujemy przyszłość twojego dziecka. W dzisiejszych czasach nie można nie znać niemieckiego #2 język komunikacji w Europie. Dzięki zaangażowaniu profesjonalnych lektorów oraz nowoczesnych metod nauczania, pomożemy naszym słuchaczom osiągnąć sukces na dalszych etapach edukacji oraz w dorosłym życiu.

★★★★★Paula to niebywale energetyczna i ciepła osoba. Jest wspaniałą nauczycielką i menadżerką, dbającą o poziom nauczania i dobre samopoczucie tak uczniów jak i nauczycieli ???? .Zarówno lekcje prowadzone przez nią samą jak również przez jej nauczycieli ( których szkoli w bardzo nowoczesny i efektywny sposób) są bardzo interesujące i naprawdę można z nich wiele skorzystać.
Baaaaardzo Polecam ???????? Opinia Marlena C. M.

od 32zł za zajęcia

Grupy do 5 osób
Wybierz ilość zajęć w tygodniu i czas
Bezpłatna lekcja próbna
Certifikat ukończenia

★★★★★ 5/5 średnia ocena zajęć w Easy English

Doświadczeni lektorzy
kot maskotka easy english
Zapisz siebie lub swoje dziecko na zajęcia w Easy English w Sochaczewie