Angielski dla Nastolatków

Pomóż dziecku zbudować swoją przyszłość
zajecia dla mlodziezy

Kurs dla nastolatków został tak dobrany i skonstruowany żeby sprostać oczekiwaniom wieku dojrzewania i pozwolić młodzieży rozwinąć swoje zainteresowania. Pracujemy tak by dziecko rozwijało swoją autonomie i czuło się potrzebne.

Proponowany przez nas kurs, stworzony przez MM Publications promuje CLIL, czyli zintegrowane nauczanie. Na zajęciach poruszamy zagadnienia związane z matematyką, geografią czy przyroda, wspierany jest rozwój umiejętności XXI w.

Uczymy języka praktycznego i równocześnie przygotowując do egzaminów kończących szkolę. Gry interaktywne, tablety, filmiki, platformy edukacyjne, których używamy wciągają dzieci w naukę, czas płynie bardzo szybko, dzięki czemu młodzież się nie nudzi.

Jak wygląda kurs?

Praca w małych 5 osobowych grupach zapewnia dostosowanie kursu do zainteresowań grupy z uwzględnieniem indywidualnych potrzeb każdego ucznia. Nauczyciele z kolei mają możliwość stałego monitorowania postępów i motywowania słuchaczy.

Kursy dla młodzieży odbywają się raz lub dwa razy w tyg. W zależności od potrzeb grupy. Potrzeby badane są poprzez testy poziomujące, w czasie trwania kursu, i przed rozpoczęciem kursu.

8 powodów, dla których powinieneś zapisać Nastolatka na nasz kurs

 • Uczymy według pozytywnej dyscypliny. Pozytywna Dyscyplina bierze pod uwagę to, co dziecko czuje, myśli i jakie decyzje o sobie i o otaczającym je świecie podejmuje tu i teraz i jak mogą wpłynąć one na jego przyszłość.
 • Stawiamy na budowę autonomii Twojego Dziecka
 • Kameralne grupy gwarantują indywidualne podejście
 • Nasi nauczyciele to sprawdzona i wykwalifikowana kadra. Grupa młodych utalentowanych pasjonatek języków obcych, wykształconych, energicznych, ciągle podnoszących swoje kwalifikacje Przygotujemy Twoje dziecko do egzaminu kończącego szkołę
 • Pracujemy nowocześnie – u nas jest inaczej niż w szkole. Gry, technologia, nowoczesne metody zaangażują związane z matematyką, geografią czy przyrodą. Rozwijamy wielokierunkowo.
 • Nieustanie monitorujemy postępy twojego dziecka, zależy nam na jego rozwoju. Jesteśmy w stałym kontakcie z rodzicami. Dzięki dostępowi do dziennika elektronicznego, możecie na bieżąco śledzić postępy swoich dzieci. Relacje z testów kontrolnych, certyfikaty, które podsumowują każdy semestr pozwolą upewnić się, że Twoje dziecko idzie do przodu. Skorzystasz z pomocy metodyka, jeśli uznasz ze jej potrzebujesz.
 • Twoje dziecko podniesie swoją samoocenę, rozwinie dodatkowe umiejętności, będzie pewniejsze siebie, samodzielne i systematyczne, co zaowocuje również lepszymi wynikami w szkole.
 • Budujemy przyszłość twojego dziecka. W dzisiejszych czasach nie można nie znać angielskiego, #1 język komunikacji na świecie.

Dlaczego warto uczyć się z nami?

Przyjazna atmosfera i małe grupy powodują, że młodzież pracuje chętniej. Czuje się doceniona, podnosi własną samoocenę, dzięki czemu chce i podejmuje wyzwania. Nowoczesne technologie, tablety, tablice interaktywne wychodzą naprzeciw oczekiwaniom młodego pokolenia, które urodziło się w erze smartfonów, touchpadów, globalizacji i potrzebuje zupełnie innych metod nauki niż oferuje szkoła państwowa.

Bardzo ważna jest dla nas relacja z rodzicami i z dziećmi. Staramy się żeby dzieci czuły się u nas dobrze. Dobra relacja i przyjazna atmosfera są kluczem do sukcesu, Twoje dziecko jest dla nas ważne, nie jest jednym z tysięcy dzieci zagubionych w systemie.

Dzięki naszym kursom Twoje dziecko będzie w stanie:

 • Komunikować się w ramach znanych sytuacji i tematów
 • Użyć czasów teraźniejszych, powie o tym, co robi zawsze, teraz i jakie ma plany
 • Użyć konstrukcji 'going to’, aby powiedzieć o zamiarach
 • Widziało różnicę pomiędzy czasami Past Simple i Present Perfect
 • Powiedzieć, że ma problem i go wytłumaczyć
 • Użyje czarowników modalnych by poprosić kogoś o coś.
 • Użyć zerowego i pierwszego okresu warunkowego
 • Odpowiedzieć na zaproszenia, sugestie, przeprosiny, prośby, umówić się na spotkanie z przyjaciółmi lub zaplanować coś razem z nimi
 • Zrozumieć dłuższe teksty na znajome tematy
 • Opanować kluczowe słownictwo wymagane przez podstawę programowa do egzaminu kończącego szkołę

★★★★★Best teacher ever, Best lessons ever!!! Nie wiem jak ona to robi ale nigdy nie jest nudno! – Opinia Jakub B.

od 32zł za zajęcia

Grupy do 5 osób
Wybierz ilość zajęć w tygodniu i czas
Bezpłatna lekcja próbna
Certifikat ukończenia

★★★★★ 5/5 średnia ocena zajęć w Easy English

Doświadczeni lektorzy
kot maskotka easy english
Zapisz nastolatka na zajęcia w Easy English w Sochaczewie